x

HAKKIMIZDA


Sorunlarınıza ÇÖZÜM başarılarınıza KATKI için buradayız.

Maşa Group yeraltı ve yerüstü kaya delici makinaların servis ve bakımını yaparak sektöre adımını atmıştır. Maşa Grup ismini 2017’de alan firma, 20 yılı aşkın tecrübesiyle servis-bakım, yedek parça imalatı ve yurtiçi yurtdışı yedek parça satışı olmak üzere 4 kolda hizmetine devam etmektedir. Şirketimizin ana faaliyet alanlarını endüstriyel alanda inşaat ve maden makinaları oluşturmaktadır, tünel açma projeleri kapsamındaki yüzey delgi, yer altı delgi, hızlı tren-metro projeleri, karayolu tünelleri ve maden ocakları olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Elektrik-elektronik, elektrik motor, hidrolik pompa, hidromotor, filtre, tabanca parçaları, sızdırmazlık ekipmanları, yürüyüş alt grupları gibi arızalarınızda siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı hizmeti vermekteyiz.

Atlas Copco-Epiroc, Sandvik-Tamrock, Montabert, Furukawa, Ingersoll Rand, Soosan (bu şirketlerin, bayisi, distribütörü ya da temsilcisi değiliz), delici tabancaları, makinaları ve Rammer, Atlas Copco, MTB, Furukawa, Krupp, Soosan ve Daemo gibi hidrolik kırıcıların yedek parçalarını üretmekteyiz ve ürünlerimizin ham maddesi ve kalitesi orijinal ürünler mekanik ve kimyasal analiz yapıldıktan sonra belirlenmektedir. Servis bakımını yaptığımız makinalarda kendi üretimimiz olan yedek parçaları kullanarak ürünlerimizin kalite ve verimliliklerini kontrol etme şansına sahibiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte tespit ederek, onlara mühendislik, araştırma-geliştirme, plânlama, zamanında ve güvenli teslimat, satış sonrası servis temini ve eğitim konularında tüm gücümüzle destek vermekteyiz.

Maşa Group Satış- Servis ve Yedek Parça hizmetlerini sunarken iş ve çalışma koşullarının gereklerini yerine getirerek makinelerinizden en yüksek verimi almanızı sağlamaktadır. Şantiye ve servis alanındaki bilgi ve tecrübelerini en verimli şekilde kullanarak her türlü servis ve bakımda makinanıza en uygun ekipmanları kullanarak makinalarınızın mümkün olabilecek en uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

İnşaat, madencilik ve endüstri sektörlerinde yeraltı ve yer üstü projelerinde etkinlik ve verimlilik sağlamayı amaçlayan tüm firmaların her zaman ilk ve sürekli tercihi olma hedefiyle yola çıkan Maşa Group; girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle sürekli bir şekilde üretim, satış ve servis kalitesini yükselterek sektörde önde gelen firmalardan biri olmayı hedeflemektedir. Kalite ilkemizi “karşılıklı memnuniyet” sloganı oluşturmaktadır. Karşılıklı memnuniyet ile sürekliliğin şartlarını yerine getirmeyi amaçlıyoruz. Sürekliliğimizi korurken de üstlendiğimiz vazife yenilik misyonudur. Kendimizi tekrar etmeden yenilik adına sürekli bir “ne yapabiliriz” sorusunun peşinde hizmetler arayışındayız.

Maşa Group olarak öncelikli amacımız güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ve memnun müşterilere sahip olmaktır. Satışlarımız yerli olsun yurtdışı olsun satış sonrası ürünlerimizle ilgili geri dönüşlerin sıkı takipçisiyiz. Ürünlerimizin uyumluluğunu, elverişliliğini, ömrünü kontrol ve garanti altına almak üzere ürün ve hizmetlerimizin arkasında durmaktayız.


Yukarı Çık